Schema

Nya gruppträningsschemat finns att ladda ner på vår hemsida, finns också på Facebook & Instagram start tisdag 7/1 - 2020

fredag 06.00-22.00

  • 07:00 Spinning Puls 60 min, Martin
  • 08:00 Bodybalance 60 min, Sabina
  • 10:30 Cirkelträning 45 min, Martin
  • 17:15 Bodyattack 45 min
  • 17:30 Spinning SPRINT 30 min
  • 18:05 Core Express 15 min, Katie

lördag 08.00-20.00

  • 09:00 Spinning SPRINT 30 min, Wilma
  • 09:30 Yoga 1 90 min, Ibrahim
  • 09:35 Core Express 15 min, Wilma
  • 10:00 Bodypump 45 min, Paulina

söndag 08.00-20.00

  • 09:30 Spinning Puls 50 min, Robert
  • 10:30 Cirkelträning 45 min, Robert
  • 11:30 Löppass med puls 45 min, Robert
  • 16:30 GRIT Strenght 30 min
  • 17:05 Bodybalance 60 min, Jörgen
  • 18:10 Zumba 50 min, Louise

måndag 06.00-22.00

  • 07:00 Spinning Puls 45 min, Paulina
  • 10:30 Cirkelträning 45 min, Ellinor
  • 17:00 TRX booty/core 30 min, Robert
  • 17:35 Bodyattack 30 min, Emma
  • 18:00 Yoga 1 75 min, Ibrahim
  • 18:00 Spinning Puls 50 min, Ida
  • 18:10 Bodypump 30 min, Emma
  • 18:50 Core "express" 15 min, Emma

tisdag 06.00-22.00

  • 10:30 Cirkelträning 45 min, Camilla
  • 16:45 Bodypump 45 min, Ellinor
  • 17:35 Core 30 min, Ellinor
  • 18:05 Zumba 50 min, Louise
  • 18:15 Spinning SPRINT 30 min, Jenny
  • 19:00 Bodybalance 60 min, Jenny
  • 19:00 GRIT Strenght 30 min

onsdag 06.00-22.00

  • 07:00 Spinning Puls 30 min, Martin
  • 07:30 Cirkelträning 45 min, Martin
  • 10:30 Cirkelträning 45 min, Robert
  • 16:55 Cirkelträning Hiit 30 min, Camilla
  • 17:30 BodyBalance 60 min, Sabina
  • 18:00 Spinning Puls 50 min, Robert
  • 18:35 bodyCombat 45 min, Annie
  • 19:00 Yoga 1 60 min, Ibrahim

torsdag 06.00-22.00

  • 10:30 Cirkelträning 45 min, Ellinor
  • 17:00 Bodypump 45 min, Sara
  • 17:55 Zumba 50 min, Nathalie
  • 18:00 Löpgrupp 45 min, Robert
  • 18:00 yoga 2 90 min, Ibrahim
  • 18:45 GRIT Athletic 30 min

Göteborgsvägen 19, välkommen!
Telefon: 0522-156 57

Mobiltschema från Klejm

Gå till vanliga Motionshuset.se